Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Přístroj na zpevnění krku a brady - reference

Přístroj na zpevnění krku a brady Rio Beauty - ohlas uživatelu


O autorce: Sofie, anglická bloggerka, studující psychologii v Londýně. Na školu dojíždí 134 mil a cestu si ráda zpříjemňuje čtením. Miluje Londýn, ale ještě víc hvězdy, louky , zvířata. Její vášní je i tetování a čaj.


Český překlad:

Jedna z věcí, které mi ubírají na sebevědomí, je můj baculatý obličej a krk. Když se vidím na fotce, doslova zpanikařím a dostanu hysterický záchvat, že s tím musím něco udělat.

Největší problém je, že je hodně vidět, kolik tuku mám ve svém kulatém obličeji a na krku. Takže, když jsem dostala nabídku vyzkoušet přístroj na zpevnění krku a brady od Ria, byla jsem nadšená a neváhala. Říkala jsem si, že možná došlo na mé modlitby, týkající mého zvýšení sebevědomí.
Přístroj na zpevnění krku a brady nabízí zaměření na dvojitou bradu a slibuje zpevnění za pouhých 60 sekund denně. „Tělocvična pro Vaší bradu“ – tento přístroj je elektrický stimulátor svalů v oblasti brady a krku, zpevňuje je, obnovuje mladistvý vzhled a uvolňuje svalové napětí.

Musím uznat, že při prvním týdnu používání jsem s tímto přístrojem necvičila příliš pravidelně. Pro mě je péče o pleť samozřejmostí, která trvá deset minut ráno a stejně tak i večer a já si to užívám. Asi proto jsem nedokázala najít motivaci k použití tohoto přístroje.

Po týdnu jsem si řekla – tak dobře, mé nejvíc nenáviděné oblasti se nezbavím, pokud to nezkusím. Takže jsem ho začala cílevědomě používat každé ráno 60 vteřin, vždy před nanesením mých krémů. Použití je vlastně velmi snadné. Jednoduše nanesete vodivý gel  (je dodáván s přístrojem) na dva vodivé kovy, a přiložíte je na oblasti, které jsou popsány v návodu (pod bradou i na obou stranách brady) na 60 vteřin. Jsou tu různá nastavení a intenzity, které si zvolíte zmáčknutím tlačítka nahoru nebo dolu. Tím intenzitu zvyšujete nebo snižujete. Zjistila jsem, že pod bradou můžu mít vyšší nastavení než na stranách. A vůbec to nebolí, spíš máte pocit brnění. A výsledek?.

Jsem ráda, že jsem to zkusila. Je mi jasné, že tenhle článek by byl uvěřitelnější, kdybych sem umístila fotografii před a po použití, ale jak už jsem nahoře napsala, necítila bych se dobře, kdyby mě někdo viděl. Co Vám mohu říct k výsledku? Po šesti týdnech, ze kterých jsem používala přístroj pět, jsem uviděla ty rozdíly na krku i bradě. Cítím zpevnění, které je vidět. Tuku je méně a už nevypadám tak mastně. Budu s přístrojem na zpevnění krku a brady pokračovat a myslím, že se výsledky budou jen zlepšovat a já budu vypadat ještě lépe, při každodenním používání. Stejně jako bude, doufám, pokračovat mé hubnutí (o kterém si můžete přečíst vše na mém blogu o hubnutí Bloggers Go Skinny), abych se cítila jistější ve tváři i v celkovém vzhledu. A pak se budu moct fotit.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ