Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Skin revive - reference

Skin revive - ohlas uživatelů

Originál: http://www.pamperedprince.co.uk/2013/06/rio-skin-revive-led-red-light-therapy.html


O autorovi: Andy je britský kosmetický blogger. Píše o univerzální péči o pleť, jelikož je posedlý péčí o pleť. Snaží se, abyjeho příspěvky byly informativní a přímočaré recenze zajímavé pro muže i ženy.

Český překlad:

Možná si myslíte, že péče o pleť je snadná, stačí používat krémy nebo pleťová mléka. Nicméně v současné době díky pokroku technologie existuje mnoho elektronických pomocníků, kteří mohou naší pleti velice prospět a mnohdy jsou daleko účinnější, než výše jmenované krémy.

Světelnou LED terapii objevila NASA (Národní úřad pro letectví a kosmonautiku), která její přínosy prokázala a potvrdila. Při správné frekvenci dokáže světlo proniknout pod naši pokožku a výrazně ji pomoci ke zlepšení. Modré světlo je výborným zabijákem bakterií, proto je používáno v léčbě akné. Červené světlo stimuluje produkci kolagenu a buněčnou přeměnu a tím nás dokáže zbavit viditelných známek stárnutí, linek, vrásek a unavené pleti.

Salonové procedury, které zahrnují léčbu červeným světlem, mohou být drahé, ale existuje celá řada produktů, které mají totožný výsledek a to za mnohem dostupnější ceny.

Přístroj Rio Skin revive je součástí sortimentu k omlazení pleti a využívá fotomodulaci 633nm červeného světla. Tím se stává spouštěčem přirozeného omlazení pleti a zároveň odstraňuje viditelné známky stárnutí zvýšením přirozené výroby kolagenu. Tak docílíme, že kůže získá lepší strukturu a pružnost.

Skin revive má tvar, který připomíná pochodeň a je k dostání společně se šikovným nabíjecím stojánkem. Pokud, stejně jako já, zapomínáte věci před použitím nabít, mám pro Vás výbornou zprávu, k plnému nabití tohoto přístroje Vás postačí pouze hodina. Proto nebudete muset čekat příliš dlouho na jeho použití. Nicméně je nutné jej nabíjet poměrně často. Jedno nabití postačí průměrně na dvacetiminutovou aplikaci. Asi to bude tím, že intenzita LED světel baterie rychle vybíjí. Hladinu nabití baterií ale poznáte jednoduše podle toho, jak svítí indikátor nabití, takže budete včas vědět, kdy musíte dát přístroj do nabíjecího stojánku. Po očištění pleti jednoduše přidržujete Skin revive na místech, která chcete ošetřovat a pomalu jej přesouváte po obličeji. Jak pomalu s přístrojem máte pohybovat nám má naznačit, že na půl obličeje bychom měli mít asi 10 minut, jak doporučuje výrobce. Ve skutečnosti mi však aplikace trvala o několik minut déle, poté co jsem se zaměřil na specifické oblasti, např. vějířkové vrásky u očí (Když ošetřujete právě toto místo, musíte mít zavřené oči, za české Rio-Beauty jako příslušenství doporučujeme použít brýle do solária.), oblasti pigmentu nebo vrásek na čele. Přístroj můžete samozřejmě použít kdekoliv, nejen na obličeji. Ideálním místem, kde jej můžeme použít je i hřbet ruky.

Někteří uživatelé účinkům Skin revive nevěří. Mají pocit, že když při ošetření nic necítí, tak se s kůží nic neděje. Tento způsob ošetření není tak rychlý, jako mazání hydratačních krémů. K aplikaci potřebujete alespoň 20 minut, po kterých však můžete sledovat, jak se pravidelná péče o Vaši pleť stává rutinou.

Teď to důležité. Funguje to?

Absolutně ANO. Rozdíl jsem poznal ihned po prvním použití. Zejména na vráskách na čele. Následující den jsem si všiml ještě většího rozdílu. Vějířky kolem očí téměř vymizely. Rio sice doporučuje používat přístroj dvakrát týdně, já ho ale používám mnohem častěji. A to jen proto, že zbožňuji, jakých výsledků díky němu dosahuji a chci je udržet stálé. Skvělé na tom je, že použití každý den je bezpečné a jednoduché.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ