Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Sada pro akrylové nehty - reference

Sada pro akrylové nehty Rio-Beauty - ohlas uživatelů

– domácí výroba akrylových nehtů  Laura se se usmířili

O autorce: Autorem recenze je Laura, bloggerka z Velké Británie. Lauře je 21. Let, na jejím blogu naleznete tipy na líčení, nail art a mnohé další. Lauře je 21 let, pracuje v kanceláři pro společnost zabívající se koupelnami. Práce jí moc nebaví a proto začala blogoovat. Žije s rodiči, dvěma bratry, sestrou a kočkou

Český překlad:

Dnes pro Vás mám recenzi soupravy od Rio-Beauty, která se jmenuje Sada pro akrylové nehty. S touto sadou můžete doma dosáhnout dokonale vypadajících akrylových nehtů.

Sada pro akrylové nehty Vám poskytne snadnější a rychlejší profesionální prodloužení nehtů v prostředí svého domova. Tradiční metody aplikace akrylových nehtů není vždy nejjednodušší zvládnout, ale s touto soupravou k prodlužování nehtů je to jednoduché a nehty jsou potom pevnější a dobře vypadají.

Kdo může tuto soupravu užívat?

Je to jednoduché, soupravu může používat každý (Myslím si, že tato sada je vhodná pro ty z Vás, kteří se snažíte pěstovat přírodní nehty nebo pokud je mate slabé a lámavé). A to proto, že Vám pomůže v jejich trvalé pevnosti a přirozenějším vzhledu jako nikdy předtím.

I v případě, že s akrylovými nehty nemáte zkušenosti, je to jednoduché. Souprava je dodávána s manuálem a DVD, které Vás provede celým procesem krok po kroku. Obě tyto pomůcky jsou užitečné a jedndouše Vám popíší postupy. Jakmile získáte trochu praxe, nemělo by Vám to trvat déle než 30 minut.

Co v soupravě nalezneme?

Samozřejmě vše, co potřebujeme!

Skleněnou misku na míchání/ tvarovací akrylový štětec/100x francouzské tipy (umělé nástavce na nehty) / podkladová báze/ bílý brusný blok/ 4 ml krycího laku/ akrylovou kapalinu/ kleště (gilotina)/ pomerančová dřívka/ akrylový pudr/ nehtové šablony – 10 velikostí v pouzdře/ tužka na tenké linky/ olejíček na kůžičky/tampóny (nepouštějící chloupky)/ pilníček / lak 2 v 1/ nehtové lepidlo/ „kopýtko“ na zatlačení kůžičky

Jak soupravu použít

Před použitím doporučuji poctivě prostudovat manuál a shlédnout DVD, poté si již jednoduše vytvoříte představu o celém procesu. Vymezte si dostatečný čas, alespoň nějakou tu hodinu. Vytvořte si prostor k práci a vše potřebné si postavte před sebe.

 1. Vše potřebné položte před sebe, abyste pro to nemuseli odbíhat.
 2. Připravte si nehtové šablony tak, aby odpovídaly velikosti Vašich nehtů a označte si, které patři na levou, které na pravou ruku a očíslujte si je čísly 1-5.
 3. Příprava nehtů (mytí, odlakování, zatlačení nehtové kůžičky a ztvrdlé kůže, opilování, a tvarování nehtů).
 4. Vyberte správnou velikost tipů na nehty a mějte je připravené k použití.
 5. Nalepte tipy na nehty, zkraťte je na požadovanou délku a opilujte.
 6. Nasaďte šablonu na nehet a označte její konec linkou.
 7. Přetřete Váš přírodní nehet podkladovou bází.
 8. Nalijte akrylovou kapalinu do misky.
 9. Namočte štětec do kapaliny a poté do pudru, tím vytvoříte perličky.
 10. V místě, které jste si na šabloně označili, naneste od středu ven obsah štětce a pevně nehet přidržte po dobu 60 sekund.
 11. Šablonu nechte na nehtech, dokud nedokončíte celý zbytek ruky.
 12. Jakmile ruku dokončíte, uchopte po stranách každou ze šablon a pohybujte s ní, dokud se neodlepí z nehtů.
 13. Nehty začistěte a poté jemně vmasírujte olejíček do pokožky.
 14. Důkladně si umyjte ruce a celý proces zakončete tím, že použijete lak 2v1.

Výsledky:

PŘED                                                                                PO

Cena a dostupnost

Cena je 1490 Kč, ale rozhodně to stojí za zvážení, protože sadu použijete 3 – 4x, než budete muset koupit nové tipy. Když si to porovnáte, tak kdekoliv v salonu za 1 podobnou aplikaci zaplatíte cca 800 – 1000 Kč .

Celý proces je dost rychlý a jednoduchý, výsledek vypadá jak od profesionála a to stojí za ty prachy!