Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Rio Beauty přístroj na bělení zubů - reference

Rio Beauty přístroj na bělení zubů - ohlas uživatelů

O autorce: Katrina z Velké Británie je 22 letá mladá žena, která se zajímá o módu. Aktuálně studuje na letušku, kterou by se moc ráda i stala.

Český překlad:

V časných ranních hodinách (což u mě znamená kdykoli před 11 ranní) je mým jediným spasením káva. Bohužel ten dobrý pocit, který z kávy získávám, je na úkor mých zubů, které pitím tohoto lahodného nápoje trpí.

Od kosmetického bělení mě ale odradila cena a fakt, že mé zuby mohou potom být velmi citlivé. Když jsem, ale zjistila, že firma Rio-Beauty vyrábí profesionální sadu na domácí bělení Rio - Beauty přístroj na bělení zubů, řekla jsem si, že bych to mohla vyzkoušet.

Maloobchodní cena přístroje 2590,-Kč mi přišla mnohem příznivější než návštěva salonu a navíc při tom mohu sedět doma a začíst se do mých oblíbených blogů.

Použití nemohlo být jednodušší: stačí dát nosič zubů do horké vody a poté nasadit, čímž se zajistí přizpůsobení tvaru Vašich zubů, a poté do studené, aby se zajistilo, že si tento tvar udrží.

V dalším kroku se na nosič nanese gel z injekční stříkačky a opět jej vložíme do úst. Přístroj spustíme na požadované nastavení a užijeme si čas ošetření podle našich představ.

Už po prvním použití jsem si všimla výsledků, ač mírné skvrny zůstaly. To je asi tím, že některé oblasti jsou hůře bělitelné. Po třech použitích jsem byla opravdu ohromena výborným výsledkem. Proto hodlám pokračovat, dokud svým ústům nedopřeji ještě rozzářenější úsměv.

Samozřejmě si uvědomuji, že tato souprava není určena k bělení již bílých zubů, ale dokáže Vás zbavit skvrn od kávy, červeného vín, kouření apod. Takže pokud trpíte tím, že máte na zubech pigment z podobných důvodů jako já, je i pro Vás tento set geniální.