Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Rio Sonicleanse - reference

Soniccleanse - ohlas uživatelů

Recenze je z blogu The Sunday Girl.

 

Český překlad:

Už více jak měsíc používám tento přístroj, abych Vás mohla informovat o jeho funkčnosti. Když jsem Vás naposledy informovala o průběhu, zrovna jsem podstupovala čistící fázi organismu proti akné, která sice není nic moc, ale zase není tak hrozná, jak jsem čekala.

Na mé pleti totiž vypukly pupínky, ale nebyly pouze na nejnáchylnějších patiích – tvářích, ale i jinde. Pupínky byly drobné, s bílou bolestivou hlavičkou. Nebyly moc hezké na pohled. Některé zmizely tak rychle, jako se objevily. Očišťovací fáze trvala něco přes týden a pupínky se naštěstí nevrátily.

Ve svých dřívějších příspěvcích na mém blogu jsem psala, že jsem našla kartáčový přístroj na můj obličej a přišla mi to dost bizarní metoda. A teď? Teď mám pocit, že divné je naopak používat žínky, HAHAHA.

Sonic cleanse je sice vodotěsný, ale ještě jsem ho ve sprše nezkoušela použít, ale třeba jednoho dne…

V současné době si začínám všímat, že dochází ke změnám mé pokožky, která vypadá alespoň desetkrát lépe a to po měsíci používání (od ukončení čistící etapy). Už ve starších příspěvcích jsem se zmínila o tom, že se moje pleť o dost zjemnila a začala lépe vstřebávat produkty a krémy, které si aplikuji. Pro ty, kteří mají vysušenou pokožku, by byl tenhle přístroj, podle mě, přínosem. Já měla taková místa pod bradou a po dvou užitích začala mizet.

Takže super.

Za dva měsíce Vás budu opět informovat, jak dopadly výsledky mé snahy.