Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Samostržné vosky Starpil - ohlasy uživatelů

amazon.com

Následující recenze můžete najít na serveru www.amazon.com. Myslíme, že i tyto recenze pro Vás mohou být přínosné a lidé je píšou opravdu svědomitě.

Český překlad:


Recenze č.1 Marie, USA

Mimořádný vosk. Při depilaci voskem se mnoho lidí bojí bolesti, opravdu velké bolesti. Tento produkt funguje velmi dobře a je mnohem příjemnější, než mnoho podobných výrobků. Nahrazuje peeling. Pří práci nejsou potřeba žádné proužky a vosk se nanáší velmi lehce. Skvěla práce.


Recenze č.2 Seven

Skutečné řešení, které funguje. Nezáleží na barvě, trvá věčně. Rozhodně by jste ho měli zkusit, pokud dostanete šanci.

Recenze č.3 Shead

Tento vosk funguje skvěle. Balení je velké a obsahuje spoustu malých voskových kostek. Použila jsem pouze Bliss vosk, ale přestala jsem ho kupovat, protože jsem opravdu nesnášela hrníček, který se dává do mikrovlnky a musela jsem kupovat celou sadu i v případě, že jsem potřebovala pouze náhradní náplně. Nikdy jsem nepsala recenze, ale tentokrát jsem udělala výjimku, protože jsem opravdu spokojená, že jsem na tento vosk narazila.  Dávám 4,5 hvězdy jen proto, že jsem zjistila, že není tak lepivý jako Bliss a musela jsem nanášet 2x.  Mám smaltovaný hrnek, kam jsem vložila kostku Starpil vosku, rozehřála se rychle a rovnoměrně. Smaltovaný hrnek jsem dala do malého hrnce s vodou, který jsem pomalu zahřívala nad sporákem.Rozhodně zkuste tento vosk. Funguje skvěle a vydrží velmi dlouho.