Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 3 599 Kč
skladem

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Sonicleanse - reference

Sonicleanse - ohlas uživatelů

O autorce: Hannah, UK, je studující bloggerka zabývající se různými oblastmi života, od komestiky, přes vaření až po literaturu

Český překlad:

Tak se mi zdá, že Clarisonic má už skoro každý člověk a snad i jejich pes. Proč si to myslím? Před několika měsíci totiž byl plný youtube i blogy videí o tomto produktu. Docela mě to zaujalo, protože problémy s pokožkou mám, ale rozhodně jsem nechtěla utratit £150/£120 za něco, co mi, třeba, nepomůže.

Svojí recenzi udělám trochu jinak, než je obvyklé, protože bych chtěla zabrouzdat do detailů (snad Vám to nebude vadit).

Kartáčová hlava

Sonicleanse je dodáván se dvěma kartáčovými hlavicemi a nabídkou jak získat náhradní díly, které budete potřebovat. Štětiny kartáčů jsou jemné ke kůži a otáčí se ve vysoké frekvenci, tím pomáhají k čištění pórů, v boji proti mastné pleti a také při zbavování se vysušených oblastí. Hloubkově čistí. Můžete použít dvě rychlosti, ale myslím, že by stačila pouze jedna. Já používám pouze rychlejší a to dvakrát denně. Vždy, když máte přejít na jinou oblast obličeje, přístroj na Vás třikrát pípne. Po použití také budete ohromeni, kolik make-upu (pokud ho nosíte) dostane z obličeje po Vašem odlíčení. Pleť zanechává hladkou a čistou.

Životnost baterie

Je až neuvěřitelné, kolik jeho baterie vydrží. Sice se nabíjí 24 hodin, ale pak mi trvá měsíc, než je třeba ho nabít znovu. K nabití Vám poslouží podstavec, který zapojíte do elektřiny. Baterie vydrží opravdu dost dlouho, proto nemám problémy brát si přístroj s sebou, když cestuji.

Soulad s čistidlem

Spolu se Sonicleansem jsem použila First aid beauty cleanser, který jsem recenzovala zde: http://www.palindromepoppet.com/2012/06/product-first-aid-beauty-face-cleanser.html.

Toto čistidlo není příliš pěnivé a tak spolu skvěle fungovali. Ale pokud používáte pěnivější přípravky, tak by to asi nebylo úplně ideální.

Problémová pleť

Předtím, než jsem začala Sonicleanse používat, měla jsem následující problémy:

* Ekzém pod ústy a v oblasti víček

* Citlivé tváře

* Mastnou pleť v mé T zóně

Od té doby, co ho používám, všechny výše uvedené problémy mizí a k tomu jsem ještě získala bonus v podobě opravdu jemné kůže a čistějších pórů. Obvykle na pupínky netrpím, ale když už teď nějaký mám, tak rozhodně nevypadá děsivě jako dřív a mizí během jednoho dne.

Proplachová fáze

Když začnete používat tento produkt, je na počátku Vaším úkolem projít proplachovou částí, která způsobí vylučování toxinů, které ale způsobují tvorbu pupínků. Abych byla upřímná, po prvním použití Sonicleansu to nevypadalo optimisticky a mé póry vypadaly snad ještě ucpanější. Než, abych přestala, radši jsem zjistila, o co jde. Asi to prostě bylo jen tím, že šlo o hlubší čistění než je má pokožka zvyklá.

Ve skutečnosti mě trápilo, že jsem měla suchou a citlivou pleť, ale tento přístroj mi pomohl dostat ji pod kontrolu a taky z těch problémů, o kterých jsem Vám říkala nahoře. Jestli je Vaše pleť mastná, tak asi získáte ještě nějaké pupínky navíc, ale myslím, že je to celkem přijatelná cena, za kterou se Vám přístroj odvděčí za krátký čas dlouhodobě.

Je lepší než Clarisonic?

Upřímně… nevím. Ještě jsem Clarisonic nezkoušela, takže to nemohu potvrdit na 100%, ale nemám ani touhu ho vyzkoušet, protože Sonicleanse funguje tak, jak potřebuji. Některé recenze, které jsem četla, sice opovrhovaly malým výběrem hlavic k hlubšímu čištění a někteří citlivější jedinci mají raději Clarisonic, ale myslím, že i Sonicleanse jde více do hloubky než moje obvyklá ruční technika. Pokud chci hlubší čištění, použiju silnější čištění, takže mě neznepokojuje, že nemá jiné hloubkově čistící hlavice*. A pokud jsem náchylná k citlivé pleti, tak si myslím, že právě tyto hlavice by jí uškodili. Moje pokožka je hodně citlivá, a hlavice Sonicleansu je na to jako dělaná, takže nedostatek jiných hlavic mě opravdu netrápí. Nicméně si myslím, že pokud bude Rio i nadále soutěžit se značkami jako je Clarisonic, tak brzy se selekcí nových hlav přijde, proto sledujte aktuality okolo přístroje.

 

*navíc jsem četla recenze, že hloubkově čistící hlavy Clarisonic jsou příliš tvrdé a lidé na ně špatně reagují.

Cena?

Cena se pohybuje kolem £47 až £50 a to je, myslím, akorát. Clarisonic je dražší a může být i lepší, ale já jsem spokojená s touto levnější variantou. Takováto věc, která se pohybuje kolem £50 je stejně stále považována za nákladnější a výsledky předčily má očekávání. Pro ty, kteří si myslí, že je s tím moc práce – trvá to asi minutu a jednoduše se to stane přirozeným každodenním rituálem.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ