Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Sonicleanse - reference

Sonicleanse - ohlas uživatelů

O autorce: Sinead má blog Dainty Dollymix, což je holčičí mix krásy, módy a životního stylu. Tvrdí o sobě, že je jen další dívka, která žije ve světě posedlém kosmetikou.

 

Český překlad:

Ahoj mojí drazí,

Téměř před rokem jsem blogovala o mé péči o pleť, která sestávala hlavně z produktů Liz Earle. Od té doby jsem však trochu experimentovala, ač jsem velký fanda Liz Earle, zkoušela jsem i jiné produkty a o tom bych se s Vámi chtěla podělit.

(Pozn. Produkty, které nyní nemáme v prodeji, jsme z článku vynechali.)

Rio sonicleanse

Posledních pár měsíců mi s pletí pomáhá Sonicleanse. O všedních dnech ho používám před spaním a o víkendu ráno i večer, protože mám na sebe víc času. Jde o přístroj, který funguje na stejném principu jako Clarisonic, ale je za zlomek ceny, £50, což je myslím úžasné.

Hlavice pulzuje 10 000 x/ 1min, což je sice méně, než u Clarisonicu, ale i tak cítím, jak efektivně splňuje mé požadavky. Mou kůži zanechává mimořádně svěží a čistou. Má dva stupně výkonu, nízký a vysoký. Já většinou používám vysoký, ale v okolí očí a tam, kde cítím, že je pleť citlivá, tam nastavím nízkou. Po dvaceti vteřinách přístroj pípne, takže poznáte, že je čas přemístit se na jiné, ještě neošetřené místo. Po minutě se však vypne, což ve mně většinou vyvolá pocit, že jej musím opět zapnout, abych mohla pleť vyčistit hloubkově. Někteří lidé uvádějí, že po prvním použití měli odřenou kůži apod., ale musím říct, že se nic podobného se mi nestalo. Mojí pokožku vždy zanechá hladší a jemnější, rozhodně je znát i rozdíl v hloubkovém čištění, které je mnohem účinnější než obyčejný peeling nebo odličovač. Používám ho společně s mým Liz Earle cleanse and polish. Lehce navlhčím obličej a poté nanesu trochu přípravku na nos, bradu, čelo a tváře a začnu čistit jednu oblast za druhou. Před Sonicleansem jsem nikdy neměla tak dobře odstraněný make up i když jsem používala přípravky od Biodermy. Je dobíjecí, stále funguje, i když jsem ho nabila už dávno a taky je vodotěsný, takže není problém ho vzít k použití ve sprše.