Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Sonicleanse - reference

Sonicleanse - ohlas uživatelů

O autorce: Kate Thompson píše články na webovou stránku Confetti. Je svatební expert a on-line psychologický poradce. Má desetiletou zkušenost  a skutečnou vášeň pro svatební módu, místo konání svateb, výzdobu a styl.

 

Český překlad:

Moderní nezbytné přístroje pro péči o pleť – část 1 – Rio Sonicleanse

Mít krásně čistou pleť může značně ovlivnit Vaší sebedůvěru, proto budete dělat vše pro to, abyste ve svůj svatební den měla čistou a perfektní pleť.

Stejně jako většina žen nemám bezchybnou pleť. Zoufale jsem hledala nějaký zázračný lék, který by mi pomohl s ošklivými pupínky, které by mohly zkazit můj Den s velkým D.

Není nouze o mnoho rad a výrobků na trhu, které Vám slíbí hory, doly, ale nakonec zjistíte, že Vám to téměř nic nepřineslo. Takže co máte dělat, abyste si byla jistá, že nebudete trávit svatební den skrýváním nedostatků? Můžete udělat o něco více, než příležitostné návštěvy salonů a týdenní obličejové masky. Zkuste Rio Sonicleanse

Jak vůbec funguje?

Stejně jako jeho dražší konkurence Clarisonic, používá Sonicleanse mikro-pulzy o vysokých frekvencích pro hlubší a efektivnější očistu. Jde o moderní technologii, která je mnohem účinnější než bavlněný ručník s mýdlem. Kartáčová hlavice pulzuje neuvěřitelně rychle – 10 000x/ 1 min, jemně uvolní nečistoty a mastnotu hluboko z pórů, pomůže tak snížit výskyt mastných oblastí, suché pokožky, nečistot, flíčků a rozšířených pórů.

Příbalový leták praví: „Navrženo k oživení Vaší pleti za zlomek nákladů oproti předním sonickým čistícím kartáčům, přitom kvalitativně srovnatelné.“ Dokonce tvrdí, že je vhodný pro jemné, citlivé i normální typy pleti. Má volitelné nastavení úrovně výkonu – nízké k udržení pleti pevné a vysoké k hloubkovému čištění.

Jak se používá?

Kartáčová hlavice je dostatečně jemná pro každodenní použití, dokonce i pro citlivou pleť. Pokud ho zařadíte do každodenní péče o pleť, pomůže Vám odstranit make up a každodenní nečistoty. Používá se každý večer. Kartáč odstraňuje daleko více než make up. Šetrně odstraňuje vnější vrstvu suché pokožky a šupinky kožních buněk, takže Váš odličovač se dostane mnohem hlouběji do pórů pleti a následná večerní hydratační péče bude ještě účinnější.

Zátěžová zkouška – opravdu funguje?

Ano. Už první den po použití jsem si uvědomila, že nevím, jak jsem se bez Sonicleanse obešla. Dělá přesně to, co slíbil – pokožku zanechává svěží a odstraňuje menší problémy.

Po měsíci používání mám viditelně jemnější, zářivější a hladší pokožku. Mám pocit, že mám obličej z hedvábí. Drsné peelingy už nechci ani vidět. Miluji tento kartáček. A ano, můj ženich mu také propadl. Náhradní kartáčové hlavice jsou dodány s přístrojem.