Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Rio Beauty 60 vteřinový facelift obličeje - reference

Přístroj na zpevnění krku a brady Rio Beauty - ohlas uživatelů

O autorovi: Andy je britský kosmetický blogger. Píše o univerzální péči o pleť, jelikož je posedlý péčí o pleť. Snaží se, aby jeho příspěvky byly informativní a přímočaré recenze zajímavé pro muže i ženy.

 

Český překlad:

Je smutné, že jsem se dostal do věku, kdy mé tělo začalo ochabovat. Můžete dělat co chcete, ale některé oblasti je zkrátka téměř nemožné vědomě posilovat. Například krk a brada. Všiml jsem si, jak ztrácí na pevnosti a začíná se mi tvořit druhá brada. Proto jsem začala hledat řešení, abych si nepřipadala jako krocan. Jsem blázen v péči o svojí pleť a zjistil jsem, že právě tyto oblasti se krémy spravují velmi špatně. Zároveň mají tyto krémy tendenci spadat k těm dražším, než standardní pleťové krémy. Proto jsem si říkal, že než dát £100 a více za krémy, zkusím napřed 60 vteřinový facelift obličeje.

60 SNT využívá EMS technologii, kterou léta využívá Slendertone k posílení břišních svalů. Ke stimulaci svalů pod bradou a v podbradku využívá elektro svalovou stimulaci. Jelikož jsem vlastníkem Slendertone a z vlastní zkušenosti vím, že funguje skvěle, byla pro mě koupě tohoto přístroje jasnou volbou. Říkal jsem si, že zkusit to, má mnohem větší smysl než nějaké krémy. Maloobchodní cena je £29.99, ale já přístroj obdržel za £20, což je mnohem méně, než jakékoliv krémy, které znám.

Jak už název napovídá, pro výsledky postačí pouze 60 vteřin aplikace na každou oblast, kterou chcete posílit, takže asi 3 minuty denně (krk, pravá a levá strana od krku). Já jej používám ovšem pouze na krk, takže mi to zabere denně asi minutu. Je to jako v tělocvičně, pokud cvičíte každý den, svaly si na to zvyknou a přestanou být vidět nové výsledky. Proto má přístroj tři různé programy, které můžete každý den prostřídat. Přístroj má i různé stupně intenzity, takže můžete začít od nejnižší a postupně sílu výkonu zvyšovat. Každý, kdo někdy používal EMS technologii, dobře zná pocity pulzování, které budete mít. Jsou způsobené kontrakcemi, které vznikají, když skrz svaly prochází elektrické výboje. Zpočátku Vám to může připadat zvláštní, ale zvyknete si. Dokud Vám ošetření nebude příjemné, je lepší používat nejnižší úroveň. Pokud se chcete pobavit, běžte před zrcadlo a sledujte, jak Vám legračně kmitá obličej, jako by byl z gumy.

Přístroj napájí 9V baterie, které jsou součástí balení. Zároveň získáte i vodivý gel, díky kterému mohou elektrické impulzy procházet skrze pokožku do svalů bez podráždění. Gel se dá koupit náhradní, ale někteří lidé si po přečtení recenzí kupují gel kolagenový. Já jsem to zkoušela a kolagenový gel je mnohem řidší než vodivý, takže může způsobovat nepříjemné pocity. Já upřímně doporučuji koupit si vodivé gely vhodné k používání přístrojů EMS.

Než uvidíte výsledky, je doporučeno používat 60 SNT každý den po dobu několika týdnů, já si, ale všimla změn už po pěti dnech. Jakmile začnete být s výsledky spokojeni, můžete jej používat obden. Já si rozhodně všimla zpevnění, zformování a také toho, že můj krocaní krk zmizel. Stejně, jako když přestanete cvičit, tak se začnou vytrácet výsledky i po ukončení používání Vašeho přístroje. Já se rozhodla udržet si výsledný vzhled tím, že jej používám třikrát týdně, většinou ihned po cvičení.

Má jediná připomínka tkví v tom, že programy nejsou nastaveny na 60 vteřin. Proto si musíte sami hlídat, kdy přejít na jinou oblast nebo přístroj vypnout. Já bych se přimlouval k tomu, aby po 60 vteřinách pípnul nebo udělal něco, co by mi dalo znát, že čas vypršel. Každopádně jsem si ho koupil a výsledky se dostavili, proto ho mohu doporučit všem, kteří mají problémy s oblastí krku. Cena je nízká, provozní náklady na baterie, které měním jednou po několika měsících, jsou rozumné a vodivé gely také nejsou drahé v porovnání s cenou krémů, které ani fungovat nemusí…