Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Skin Revive - reference

Skin revive - ohlas uživatelů

Originál: http://www.lisforladybird.com/2013/07/rio-skin-revive-red-light-treatment.html

O autorce:
Laura je dvacetiletá bloggerka, která má ráda zvířata. Laura se zajímá o módu i kosmetiku, proto se její blog pohybuje v tomto odvětví.

Rio Skin Revive je přístroj, který přirozeně posiluje tvorbu kolagenu s pomocí červeného světla. Červené LED světla bojují proti stárnutí tím, že stimulují produkci kolagenu v buněčné struktuře, což napomáhá k omlazení a regeneraci pleti na obličeji. Jednoduše řečeno – budete mít vyváženější pleť, méně vrásek a linek.

To bychom měli něco k technologii a teď k samotnému přístroji. V podstatě se velmi podobá ovladači na herní konzoli Wii (ale samozřejmě nemají nic společného). Je umístěn na dobíjecím podstavci bílé barvy. Na středu má kruhový vypínač, který signalizuje, když je přístroj zapnutý (můžete hádat, jestli je zrovna v provozu, když svítí křiklavou červenou barvou), ale taky Vám ukáže, jak moc je ještě nabitý. To co teď napíšu, jde zcela mimo mě, ale pro milovníky elektroniky – červené světlo má 633 nm, v podstatě jde o množství fotonů vypuštěných za vteřinu, nejsem žádný odborník, asi proto mi to připadá hodně, ale zároveň je to důvod, proč je Skin revive tak účinný. Stačí dvakrát týdně dvacet minut aplikace, pouze přístroj přidržujete na pokožce a dáváte pozor, aby se obě poloviny obličeje ošetřovaly stejně dlouhou dobu. Dávejte si ovšem pozor, abyste při ošetření nezasáhli oči, je sice skvělé mít krásnou pleť, ale pokud si poškodíte zrak, nebudete ji stejně moc obdivovat a to pak není žádná výhra. Takže pokud budete ošetřovat vějířkové vrásky, mějte oči pevně zavřené! Je mi jasné, že pro někoho se může zdát dvacet minut dost dlouho, ale mě osobně se to líbí, protože je to chvilka, kdy mohu relaxovat a vím, že dělám něco pro sebe. V informačním průvodci mi také bylo sděleno, že Skin revive se dá použít na ruce, krk a další oblasti, které ukazují Váš věk.

Sice mi schází týden do mých dvacetin, ale pevně věřím v přísloví, že prevence je lepší než léčba. Takže mám v plánu používat Skin revive jako prevenci stárnutí pleti, k omlazení a k udržení vrásek na uzdě alespoň…. Eh, do osmdesáti? Upřímně řečeno, po jeho používání je moje pleť pevnější a vypadá zářivěji. Jsem z toho nadšená, proto budu SR používat dál. Je to sice velká investice, ale překoná všechny krémy a elixíry, které si vyžadují stejné náklady.