Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

EMS technologie

Co je to EMS (electrical muscle stimulation)

EMS je zkratka pro elektrosvalovou stimulaci, která je v lékařství využívána k rehabilitacím i při poruchách funkcí některých orgánů. Medicínu však ponechme stranou. EMS je rovněž hojně využíván k formování postavy či zkrášlení obličeje tím, že vysílá drobné elektrické impulsy do kosterní svaloviny. Tím cíleně započne stahování svalů a jejich zpevnění. Podle výzkumů je při EMS aktivováno až 90% svalů, na které se zrovna zaměřujete.

Pokud se obáváte, že Vaším tělem bude procházet elektřina, nemusíte. Při ošetření necítíte nic, pouze jemné stahování svalů, které je vytvářeno pomocí přístroje a vodivého gelu. Jde o bezpečnou a hojně využívanou metodu.

Mezi výhody, které tato technologie skýtá, patří i to, že zlepšuje prokrvení pokožky a odstraňuje podkožní nečistoty a zpevňuje povadlou pokožku. Díky tomu dokáže přístroj na zpevnění krku a brady odstranit tolik nežádoucí druhou bradu. O povadlé rysy tváře se postará Přístroj na zpevnění krku a brady, který mimo EMS technologie dokáže aplikovat i infuzní kůru, která umožňuje vpravit kolagen a retinol hluboko do kůže.

Jak dlouho výsledky stimulace přetrvají? Je to stejné jako u klasického cvičení, při kterém vyvíjíte fyzickou aktivitu – je třeba zpevněné svalstvo udržovat. Záleží na tom, jak často budete po dosažení Vašich cílů přístroj průběžně používat, aby Vámi vybudované křivky zůstaly.

Něco málo k historii technologie EMS

Již kolem roku 2 500 př.n.l. egypťané objevili ryby, jejichž tělem procházela elektřina a zjistili, že je lze využít k léčbě bolestí. Avšak první podložené studie o aktivitě svalů pod elektrickými impulsy poskytl až v 18. Století Luigi Galvani. Během 19. A 20 století bylo zjištěno, že elektrická stimulace způsobuje dlouhodobé změny svalstva, čehož využili v 60. letech především ruští vědci. Ti zkoumali vliv technologie na vrcholové sportovce a došli k závěrům, že EMS zvyšuje jejich výkony až o 40 %.

Kolem začátku 70. let se přístroje EMS začali používat v salonech. Zejména v 90. letech se rozšířily do domácností moderní pásy s elektrodami, které se využívají dodnes. Jsou vyráběny i neoprenové šortky a trička s touto technologií.

Zaujala Vás EMS technologie?

Doporučujeme tyto přístroje: