Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Vrásky a jak na ně s Rio Beauty

Vrásky, akné, linky, rozšířené póry, stařecké skvrny (pigmentové), ochablá kůže…?

S profesionální péčí o obličej od Ria ušetříte cestu do salonu a svojí pleť můžete hýčkat sami, kdykoliv máte čas. Typy pleti jsou různé a mnoho přístrojů využívá různých technologií, proto se lze jednoduše zaměřit na ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Níže si můžete prohlédnout přehled nejprodávanějších produktů k péči o obličej od Ria, jejich zaměření a o jakou jde technologii.

EMS – Elektro stimulace svalů

EMS se používá ke stimulaci obličejových svalů. Tím, že přístroj pracuje se svaly, zanechává Vaší pleť hladší a omlazenou. Používá bradou. Elektrické impulzy mohou mít kladné vedlejší účinky při působení na svalstvo a zvyšování se také na oblasti brady a krku, kde zpevní čelist i svalstvo krku a předchází problémům s dvojitou prokrvení ošetřovaných oblastí. EMS nezpůsobuje žádné elektrické šoky, pouze malé stahy ve svalech klienta.

Mikrodermabraze

Jde o hloubkově čistící ošetření pleti. Skládá se z kombinovaného podtlaku společně s mikrodermabrazí. Malé brusné krystalky jsou vháněny na pokožku a následně odsávány, spolu s nimi i nečistoty a odumřelé buňky. Tomuto ošetření se také říká „efekt nové pokožky“, která po aplikaci zůstane čistá, zdravá a obnovená. Tato metoda zlepšuje prokrvení obličeje a tím minimalizuje výskyt vrásek a linek. Může se jí také přezdívat „nechemický peeling“. Mikrodermabrazi může využívat každý, avšak nejlépe působí na rozšířené póry, pleť poškozenou sluncem a při odstraňování nečistot i akné.

Technologie modrého a červeného světla

Tato technologie je účinná k ošetření akné a zbavení pleti nečistot. Jde o kombinaci modrého a červeného světla, které působí společně na pokožku ve stejnou dobu. Modré světlo účinkuje vůči nečistotám a sterilizuje póry. Červené světlo působí proti zarudnutí a podráždění kůže. Tato metoda může být používána již při vzniklých potížích i preventivně a to na obličeji, zádech nebo hrudníku.

Iontoforezní infuze

Tato forma ošetření je určena pro intenzivní redukci vrásek a k omlazení pleti. Funguje na bázi mikro proudu, který přenese obsah náplastí do kůže. Náplasti obsahují kolagen a retinol, které jsou potřebné pro potlačení vrásek, linek a dalších známek stárnutí. Po aplikaci pomocí iontoforezy jsou viditelné omlazující výsledky této metody.