Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Galvanický proud a jeho výhody

Galvanické ošetření a jeho výhody

Může nám být nějaké galvanické ošetření prospěšné? Může! Jde o princip stejnosměrného kladného a záporného toku, který povzbuzuje buňky k tomu být více aktivní. Metoda využívající galvanický proud pro vyhlazení vrásek a zpevnění pleti se nazývá iontoforézní terapií. Galvanická žehlička má dvě funkce této terapie. Iontoforézní čištění, které hloubkově pokožku pročistí, zprůchodní póry až k buňkám, aktivuje lymfu, zmírní otoky nebo redukuje podbradek, akné i vrásky. A iontoforézní infuzi, ta s pomocí tohoto proudu dokáže vpravit kosmetické přípravky do všech vrstev pokožky a tím zvýšit jejich účinnost až o 70 %.

Iontoforéza je v lékařství též používána pro dopravu elektrických částic do tkáně při léčbě hyperhidrózy (nadměrné pocení). Na objev galvanického proudu přišel náhodou v 18. Století italský lékař Luigi Galvani při jednom ze svých pokusů. Je proto na místě, že toto elektrické napětí nese své jméno právě po něm. Na základě jeho poznatků sepsal v roce 1800 Allesandro Volta studii a pokračoval v jeho bádání. Nakonec dokázal sestrojit slabší galvanický článek. Pojem galvanický proud je dnes znám spíše jako stejnosměrný.

Ale zpět ke kosmetickému využití. Přístroje Rio Beauty využívající galvanickou terapii účinkují ve všech vrstvách pokožky, kde vytváří elektromagnetické pole, které způsobí lehké vibrace. Ty uvolní nečistoty. Výborné výsledky můžeme pozorovat i na černých tečkách, které při užívání mizí. Mírný elektrický proud též způsobí, že námi používané kosmetické přípravky se dostanou hlouběji do kůže a napomohou buňkám v jejich regeneraci.

Tuto metodu používají i světoznámé celebrity jako Brad Pitt, který tuto skutečnost přiznal v německém časopise, Nicole Kidman, která prohlásila, že po červeném koberci chodí většinou po galvanickém ošetření nebo Sophia Loren, jež absolvuje galvanické „žehlení“ již téměř třicet let.

 

Přístroje využívající galvanický proud: