Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Bělení zubů

Bělení zubů

Je bělení zubů bezpečné?

Dlouhá léta bělení u zubních lékařů i celá řada klinických studií potvrdila, že bělení zubů je bezpečné a nepoškozuje zubní sklovinu, pokud se dodržují jasně stanové postupy ošetření. I domácí bělení zubů je bezpečné, ale - stejně jako v medicíně - je zapotřebí dodržovat postup. V tomto případě manuál přiložený k výrobku.

Není bělící gel škodlivý?

Bělící gel využívá odstraňovačů skvrn, které jsou z potravinářské směsi, smíchané ve specifickém poměru. Naše bělící gely splňují přísné normy EU pro bělení zubů. Modré světlo neškodí zubům ani dásním. Jak jsme si již řekli, pokud je vše používáno podle návodů, není třeba se obávat.

Za jak dlouho jsou vidět výsledky?

Ve většině případů jsou vidět výsledky již po prvním použití. Není nic neobvyklého, že se zuby vybělí o několik odstínů během prvních aplikací. Nicméně, výsledky se liší u každého z uživatelů. Žlutý pigment mizí velmi rychle oproti šedému pigmentu, který tak rychle na bělení nereaguje. Pokud máte pigment zasahující do hloubky, bude zapotřebí absolvovat více procedur.

Jak často je vhodné gel a světlo používat?

Zpočátku je bezpečné provádět ošetření 1x týdně nebo dokonce i denně po dobu jednoho měsíce. Jakmile dosáhnete svých výsledků, doporučujeme provádět pouze udržovací ošetření. Velmi vhodné je po bělení zubů používat mineralizační gel.

Jak často by se mělo provádět „udržovací ošetření“?

To závisí na mnoha faktorech: věk, strava, péče o zuby. Pokud budete pokračovat v konzumaci potravin a nápojů, které skvrny způsobují, budou se opět objevovat. Všeobecně doporučujeme udržovací ošetření jednou za měsíc u Rio gelů nebo za 3 měsíce u Smile Briliant gelů. Samozřejmě je důležité věnovat náležitou péči o zuby dle pokynů Vašeho lékaře.

Je možné sadu na bělení použít k bělení náhrady a korunek?

Pokud budete chtít, aby náhrada byla stejného odstínu, jako vybělené zuby, bude třeba ji vyměnit za novou.Sada je určena k bělení pravých zubů, ale je bezpečná i k použití na umělých zubech.

Co způsobuje žluté zuby?

Na bílé sklovině zubů se mohou začít tvořit skvrny různých odstínů. Na tomto bílém povrchu postupně vznikají skvrny vlivem barviv v potravinách a nápojích, jako jsou čaj, káva, červené víno nebo silně barevné potraviny. Zubní pasty s brusnými částicemi a tvrdé zubní kartáčky (společně s věkem) také urychlují narušení povrchu skloviny, která odhaluje žluté dentinové jádro, uložené pod ní.

Jak skladovat bělící gel?

Gel skladujte mimo dosah slunečního světla v chladném a suchém prostředí, mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

Je vhodné bělení zubů v těhotenství?

Naše produkty nejsou vhodné pro těhotné ženy.

Je možné sadu s někým sdílet?

Z hygienických důvodů je tento produkt určen pouze pro jednu osobu.

Zaujal Vás tento článek?

V kategorii Bělení zubů si vybere každý.