Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Depilace nití
Metoda je známá hlavně z arabských zemí. Spočívá v tom, že depilační specialista drží v ruce bavlněný provázek zamotaný do spirály. Konce střídavě tahá k sobě a od sebe, chloupky se postupně zachytávají do spirály a vytrhávají nebo vytahují. Výhoda depilace nití je, že se Vám na tělo nedostanou žádné látky, které by mohly dráždit kůži. Oproti pinzetě, která dokáže vytrhnout jen jeden chloupek, při depilaci nití je možné najednou vytrhnout celou řadu chloupků.
Existuje několik způsobů držení nitě (v samotných prstech, v zubech…). Držení v zubech je prý nejrychlejší a nejpřesnější, jenže ne moc hygienické. My jsme si oblíbili elektrického „pavouka“ (Electric threading), se kterým se nemusíte učit žádnou techniku držení niti.
Depilace nití nejpravděpodobněji vznikla v Indii před více než 6000 lety a rozšířila se po celé Asii, na Středním východě a v poslední době i v Evropě. Arabské slovo pro depilaci nití je "Khite ', v Egyptě je také nazývána " Fatlah "

Zaujala Vás tato metoda?
Vyzkoušejte přístroj Electric threading od Ria, věříme, že budete spokojeni.