Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

FAQ - často kladené dotazy k ultrazvukové špachtli

Je Vaše ultrazvuková špachtle vhodná do salonu?

Ano, díky svému výkonu, funkcím a velmi kvalitnímu zpracování je vhodná i do kosmetického salonu. Důkazem je i fakt, že nejvíce špachtlí prodáváme právě na profesionální užití.

 

Co se stane s pletí po používaní ultrazvukové špachtle? 

Po hloubkovém čištění bude pleť hladká a zbavená nečistot pomocí ultrazvukových vibrací. A po ošetření sonoforézou bude Vaše pleť pevná, jemná a revitalizovaná.

 

Jak poznám, že ultrazvuková špachtle je pro mě vhodná?

Ultrazvuková špachtle je vhodná pro většinu typů pleti. Nesmíte ji ale používat, pokud máte kardiostimulátor, kochleární implantát, epilepsii, jizvy, popraskanou pokožku, rosaceu, pustulární nebo zanícené akné, ekzém, poškozenou kůži, zánět nebo jiné dermální onemocnění. Pokud si používáním nejste jisti, poraďte se s lékařem.

 

Mohu ultrazvukovou špachtli používat ve sprše nebo ve vaně?

Přístroj není voděodolný, proto nesmí být používán nikde, kde by mohl přijít do kontaktu s vodou.

 

Jak mohu ultrazvukovou špachtli čistit?

Přístroj můžete očistit vlhkým hadříkem. Čepelka se může čistit teplou vodou. Na čepelku také můžete nastříkat desinfekci na nástroje (Tasha, Desident, Mikrozid) a měkkým hadříkem vyleštit. Před použitím přístroj pečlivě osušte. K čištění nepoužívejte rozpouštědla nebo chemické čisticí prostředky.

 

Je ošetření ultrazvukovou špachtlí bolestivé?

Není, při ošetření pociťujete pouze jemné vibrace.

 

Jak dlouho se ultrazvuková špachtle nabíjí?

První nabití trvá přibližně 8 hodin, další cca 4 hodiny. Při profesionální užívání doporučujeme špachtli dobíjet přes noc. Je možné se špachtlí plnohodnotně pracovat i při zapojení do elektrické sítě.

 

Jaká je životnost přístroje?

Přístroje Ria jsou konstruovány a vyráběny tak, aby spolehlivě fungovaly dlouhá léta. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že naší první špachtli jsme zakoupili v roce 2010. Od té doby je bez jediného servisu každý den používána několik hodin v kosmetickém salonu.

 

Jak často mohu špachtli používat?

Sonoforézu – zapracovávání účinných látek je možné provádět každý den.

 

Hloubkové čištění pleti je možné provádět u citlivé, křehké pleti jednou za měsíc. Hrubší, silnější pleť je možné ošetřovat každý týden.

 

Profesionální hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí doporučujeme se vším všudy (odlíčení, běžné očištění, změkčení pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, případné další přístrojové dočištění a následná kosmetická péče) je vhodné provádět jednou za měsíc. U silné pokožky a velmi problematické pleti max. 2x do měsíce.

 

Je vhodné použít peeling spolu s ultrazvukovou špachtlí?

Samotná ultrazvuková špachtle provádí peeling. Není nutné pokožku navíc peelingovat. Ušetříte tak mnoho peněz (především kosmetičky). Nicméně pokud Vám přijde peeling i přes použití špachtle vhodný, můžete jej použít.

 

Proč je nutné pleť při hloubkovém čištění zvlhčovat?

Aby ultrazvuková vlna pronikla do kůže, musí být povrch navlhčený. Ultrazvuk je vždy veden „vodou“. Pro zvlhčení je možné použit např. tonizační vodu, Jarišovu vodu, pitnou vodu, vodivý gel apod. Není vhodné používat tonika s obsahem alkoholu.