Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

FAQ - často kladené dotazy Sonicleanse

Je Sonicleanse™ vhodný pro použití v kosmetickém salonu?

Ano, Sonicleanse™ je vhodný a často používaný i v kosmetických salonech. Sonické kartáčky byly původně vyvinuty pro profesionální užití. Jedná se o následovníky rotačních kartáčků na pleť. Sonické čištění pleti nabízí mnohem vhodnější ošetření než původní rotační kartáče. Při profesionálním užití v kosmetické salonu je zapotřebí dodržet hygienické podmínky.

 

Mohu používat sonický kartáček s peelingem?

Sonicleanse může být používaný výhradně s jemnými a šetrnými peelingovými přípravky, které obsahují kulaté/oblé částice. Nesmí být používán s přípravky obsahujícími nepravidelné, hrubé částice.

 

Jak často mohu Sonicleanse™ používat?

U všech sonických kartáčků záleží na typu Vaší pleti a důvodu, proč kartáček používáte. Hrubá a silná pokožka může být obecně sonickými kartáčky čištěna i 2x za den. Velmi jemnou pleť je vhodné čistit extra jemným nástavcem jednou denně.

 

Je možné používat Sonicleanse™ na tělo?

Sonicleanseje vhodný a konstruovaný i na ošetření těla, doporučujeme použít hrubší kartáčový nástavec a nastavit na přístroji vyšší intenzitu ošetření. Velmi oblíbené a příjemné je ošetření ramenou a zad.

 

Mohou Sonicleanse™ používat i rodinní příslušníci?

Mohou, ale pouze pokud dodrží hygienické zásady. Je vhodné, aby každý z rodinných příslušníků měl svůj kartáčový nástavec. Kartáček na zuby také má každý svůj.

 

Je Sonicleanse™ voděodolný?

Sonický kartáček je voděodolný. Neměl by ale být používán na místě, kde by mohl spadnout do vody. Přístroj nenamáčejte ani nenechávejte pod tekoucí vodou.

 

Jak často by se měl kartáčový nástavec měnit?

Nástavec by se měl měnit po několika měsících. Obvykle po 3 měsících, záleží na četnosti a způsobu používání. Délku užívání můžete prodloužit používáním dezinfekce. Pokud začne kartáčový nástavec ztrácet svou barvu nebo tvar, je třeba jej vyměnit ihned.

 

Jak dlouho se přístroj nabíjí?

První nabití trvá až 24 hodin. Opětovné dobití úplně prázdné baterie trvá až 8 hodin. Běžné dobití po každém čištění trvá pouze několik minut. Kapacita baterie je na 2 hodiny čištění. Při běžném denním čištění Vám tak vydrží bez dobíjení déle než dva měsíce.

 

Je možné Sonicleanse™ použít po chemickém peelingu?

Obecně platí, že min. týden po chemickém peelingu není možné Sonicleanse používat. Přesnou dobu regenerace pleti Vám ale sdělí osoba, která chem. peeling provedla nebo Váš ošetřující lékař.

 

Mohu používat Sonicleanse™ na černé tečky?

Ano, na černé tečky je vhodné Sonicleanse používat spolu s vhodným čistícím prostředkem. Po očištění pleti kartáčkem Sonicleanse spolu s čistícím přípravkem doporučujeme ještě použít čistící masku. Vše je však vždy vhodné konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.

 

Je vhodné používat Sonicleanse™ při zánětlivých onemocnění kůže?

Ne, v takovém případě by mohlo dojít k roznesení zánětu na další oblasti. Použití však vždy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

 

Jak mohu Sonicleanse čistit a jak často?

Kartáčovou hlavici je vhodné čistit po každém použití. Kartáček můžete vyjmout z přístroje a očistit v mýdlové vodě a poté použít čistou vodu pro odstranění mýdla z hlavice, aby nedošlo k druhotnému přenosu mýdla na Váš obličej. Poté nechte kartáčovou hlavici uschnout na vzduchu.

Druhou možností je dezinfikovat kartáčovou hlavici dezinfekcí na nástroje (Tasha, Desident), poté opět dočistit hlavici čistou vodou, aby nedošlo k přenosu dezinfekce na Vaši pokožku.

Přístroj lze očistit vlhkým hadříkem. Nepoužívejte rozpouštědla ani pískové čisticí prostředky.