Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

FAQ - často kladené dotazy Pro Lift

Pro Lift

Jak by mělo ošetření probíhat?

Zpočátku doporučujeme začínat na nízkých úrovních intenzity, než si zvyknete na průběh, kdy dochází ke svalovým kontrakcím. Na počátku můžete díky kontrakcím cítit mírné brnění. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme ProLift používat denně 20 minut po dobu několika prvních týdnů a střídat každý den různá nastavení. Poté jej používejte podle potřeby, pro udržení stálé pevnosti.

Mé zuby jsou v průběhu ošetření citlivé, je to normální?

Je to naprosto normální. Pro Vaše pohodlí se snažte během ošetření nezatínat zuby.

Jakou dobu bych měl vyčkat mezi každým ošetřením?

Mezi každým ošetřením by měla být pauza 24 hodin.

Mohu používat ProLift, pokud jsem měl botox?

Pokud jste měli v posledních třech měsících před ošetřením aplikovaný botox, bude efekt ProLiftu nižší.

Co když cítím cukání ve svalech v blízkosti mých očí?

Pokud pocítíte škubání poblíž oblasti očí nebo jiné nepohodlí, ošetření na chvíli přerušte a poté plošky umístěte o kousek jinde.

A když cítím záškuby i poté, co jsem s ošetřením skončil?

Pokud záškuby přetrvávají po ošetření, při příštím použití snižte intenzitu. Vhodné je začínat na nízké intenzitě, dokud se Vaše svaly neposílí a než snesou vyšší intenzitu.