Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Trápí Vás celulitida a nadbytečný tuk?

Zatočte s nimi radiofrekvenčními vlnami!

Co to je radiofrekvence? Radiofrekvenční metoda destrukce tukové tkáně je založena na tepelných účincích elektrického proudu o frekvenci 500-1000 kHz, elektrický obvod je uzavřen mezi dvěma hroty, mezi kterými se uzavírá elektrický obvod. Dostatečné proudové hustoty nutné k destrukci tkáně je dosaženo jen u hrotu přístroje, takže nedochází ke zničení příliš mnoho buněk. Vysoká frekvence procházejícího proudu má tu výhodu, že nedráždí nervy, svaly a srdce. V místě kontaktu hlavice přístroje s kůží dochází k umrtvení velmi tenké vrstvy buněk.

Jak je využita v kosmetice?

Jde o neinvazivní a bezbolestnou metodu, která s dlouhodobými účinky zpevní a vypne pokožku a zároveň bojuje proti celulitidě. Účinky nastávají, když elektrody zahřejí podkožní tkáně na vysokou teplotu, která vypudí obsah tukových buněk do mezibuněčných prostor. Tím dojde i ke zúžení a přeskupení kolagenových vláken. Tuto metodu lze uplatnit na bříško, paže, nohy, hýždě i záda. Výborných výsledků docílíte, i pokud Vás trápí poporodní bříško nebo na místech, kde došlo k rychlému úbytku váhy.

Celulitida je civilizačním problémem. Podle statistik jí má asi 90% žen. Jde o nedostatečný metabolismus tuků často spojený s nesprávnou funkcí lymfatického systému. Tukové buňky se tak ukládají v podkoží a způsobují „pomerančovou pokožku“. Na rozšíření tukových buněk má vliv působení ženského pohlavního hormonu, estrogenu. Další faktory, které mají na rozvoj celulitidy vliv, mohou být: poruchy metabolismu, nedostatečný pitný režim, hormonální léčba, stravování, alkohol, káva, cigarety, genetika a samozřejmě nedostatek pohybu.

Kde získat radiofrekvenci na domácí použití?

Celulitidě i nadbytečnému tuku umí zabránit přístroj RF-Polar DEDH od Rio Beauty, který využívá právě vysokofrekvenčních radiových vln. Tato technologie také podporuje krevní oběh. Tkáň je tak lépe prokrvená a okysličená. Dochází také ke stimulaci imunitního systému a snížení volných radikálů.