Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Rio Beauty Set tradiční voskové depilace - reference

Set tradiční voskové depilace - ohlas uživatelů

O autorce: Becky je 23letá bloggerka pocházející z Anglie. Mezi její vášně patří nákupy, kosmetika, cestování a blogování. Její sen je stát se profesionální kosmetičkou.

Český překlad:

Poté, co jsem v průběhu let zpozorovala mnoho zajímavých produktů značky Rio Beauty, byla jsem nadšená, když jsem dostala Set tradiční depilace. Nemohla jsem se dočkat, až jej vyzkouším. Vosk jsem dříve používala pouze na své obočí a chtěla jsem zjistit, jak funguje i na jiných částech těla. Tohle je sada určená k aplikaci na celém těle, proto je možné ji použít prakticky kdekoliv.

Níže vidíte, co je součástí soupravy (je dodávána také s ohřívačem, ale ten jsem na fotku zapomněla dát). Tvrdý vosk se používá u citlivějších oblastí, jako jsou oblasti třísel nebo podpaží, zatímco Deluxe měkký vosk se používá u větších ploch, jako jsou ruce, nohy i mé oblíbené obočí. Voskovací proužky jsou velmi měkké a velká většina z nich Vám vydrží stále.

Toto je měkký zahřátý vosk… ten, který preferuji na depilaci svého obočí a doporučuji klientkám. Chci ještě zkusit vosk na své nohy, ale to až v létě, až je budu moci všem ukázat. Na obočí funguje vosk perfektně, pleť je hladká a celá aplikace vůbec nebolí.

Tvrdý vosk jsem vyzkoušela, ale to mi přišlo velmi bolestivé. Zkoušela jsem ho v oblasti třísel a myslela jsem, že budu vřískat. Zkoušela jsem ho i na podpaží a při doteku to bylo také velmi bolestivé.

Když to shrnu, miluji měkký vosk a ohřívač je také skvělý a opravdu malý. Tento šikovný malý set budu používat i nadále na své obočí (ušetří to výlet do salonu). Vrátím se v létě s reportem, abych Vás nadále informovala. Cena není nikterak strašná, celá sada stojí 1490 Kč,

Pokud dojde k tomu, že Vám některá součást balení dojde, můžete si ji doobjednat na stránkách Ria, to je praktické. A nejsou ani drahé, takže můžete být stále hladcí bez chloupků, z pohodlí Vašeho domova, aniž byste musela utrácet hromady peněz.