Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Druhá brada

Povislé svaly pod bradou vedou často k vytváření druhé brady. Mnoho lidí neví, že tyto svaly nevyužíváme, proto ztrácí svou pevnost a ochabují. Řešení je až překvapivě jednoduché. Cvičit.

60 second neck toner cvičí za Vás, aniž byste o něm pořádně věděli. Mnoho uživatelů mu říká „posilovna pro bradu“.

Faktory vedoucí k druhé bradě:

  • Tělesný tuk,
  • anatomie (genetika)
  • plynoucí čas.

Nicméně hlavní příčinou je nedostatečné využívání svalů brady, což vede ke ztrátě svalového napětí a vytváření tukových zásob v tkáni pod bradou. S tímto problémem může pomoci trénink se stroji či používání zvláštních technik určených pro odstranění druhé brady. Jenže takové techniky vyžadují každý den hodně času a disciplíny. Neck toner Vám svaly procvičí denně během 60 vteřin.

Komu se může vytvořit druhá brada?

Podbradek se nejčastěji vytváří u starších nebo plnoštíhlých lidí. Dochází k němu v důsledku povolené kůže a přebytečného tuku v oblasti krku. Pod bradou se vytváří vráska, která dělí krk a bradu a zanechává dojem dvojité brady. Nicméně, ta se může začít objevovat i lidem mladým nebo s průměrnou hmotností.

U žen může tento problém vzniknout kvůli ztrátě pružnosti pokožky, která se začíná obvykle projevovat kolem 40 roku věku. Ale setkáváme se i s problémy v mladším věku.

U mužů je podbradek méně pravděpodobný, protože se holí. Během odstraňování vousů se svaly napínají, cvičí a při každém tahu žiletkou se zapojují do práce a zpevňují. Každodenní holení svalstvo krku procvičuje a zlepšuje krevní oběh v této oblasti.

Jak se druhé brady zbavit?

Stárnutím naše kůže ztrácí pružnost. Vzniká riziko vytvoření druhé, někdy i třetí brady, ale tomu lze snadno předejít. 60 second neck toner podbradek účinně odstraňuje. Pomáhá bezpečně a jednoduše zpevnit pokožku i svaly kolem brady. I Vy můžete mít hladký dekolt a na pohled vypadat o několik let mladší.