Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Sonicleanse - Klára

Sonicleanse - ohlas uživatelů

Vážíme si toho, když nám lidé, kteří u nás zakoupili jakýkoliv přístroj, pošlou zpětnou recenzi, tak jako to udělala slečna Klára z Prahy, které tímto děkujeme a posíláme malý dáreček.
Rozhodli jsme se s Vámi o tuto referenci podělit.


Ahoj, tak se s Vámi musím podělit o zkušenost se Sonicleanse. Mám ho doma asi 2 měsíce a nemůžu si ho vynachválit.

Nejsem zvyklá používat make-up, takže nemusím „seškrabávat“ denně nějaké nánosy. Pleť si odličuji každý večer, s tím, že po kartáčku sáhnu jednou za 2 – 3 dny, to je pro mou pleť ideální. Po cca dvou týdnech se mi začaly méně ucpávat póry a nemám na pleti suchá místa.

Já používám většinou nižší úroveň, pouze na T-zónu občas zapnu „červenou kontrolku“. Mám velmi jemnou a citlivou pleť, takže mám pocit, že vyšší úroveň už škrábe. Také je důležitý vhodný výběr odličovacího přípravku. Osobně si myslím, že čím víc pění, tím lepší.

A úplně nejlepší na něm je, že je voděodolný. Takže si pohodlně napustím vanu plnou voňavé pěny, ponořím se doslova až po nos a potom šáhnu po kartáčku. Ze začátku jsem se trochu bála, že mu přece jen voda nějak uškodí, ale pořád drží i když ho nijak nešetřím.

Jediné, co je trochu nepohodlné, je sundavání hlavice. Musí se za ní pořádně zabrat a občas se bojím, že ty zoubky, co jí drží na kartáčku, vylomím. Ale zatím drží a Rio prý prodává i náhradní hlavice. J

Celkově tedy s touhle hračičkou naprostá spokojenost. ;)

S pozdravem Klára