Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 2 990 Kč
není skladem

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Rio Beauty Eye Refresh SKDS

Rio Beauty Eye Refresh SKDS - ohlas uživatelu

  • Originál: http://nothingtodeclare1.blogspot.it/2014/09/get-rid-of-eye-puffiness-and-dark.html


Český překlad:

Zbavte se otoků a tmavých kruhů pod očima: Eye refresh (Přístroj na omlazení očního okolí)

Ahoj čtenáři!

Dnes budeme čelit dvěma běžným problémům: očním otokům a tmavým kruhům pod očima. Každý se jich chce zbavit... a dnes Vám ukážu řešení.

Značka Rio Beauty přišla s inovačním přístrojem zvaným Eye refresh, který bojuje s očními otoky a tmavými kruhy pod očima zcela novou metodou.

V balení Eye refresh není jen přístroj, ale také konturovací oční sérum, které obsahuje ingredience jako Vitamin E, B5 a acetyl exapeptide-8, který pomáhá oživovat a omlazovat pokožku.

Přístroj má dvě ošetřovací plochy. První strana hřeje, poznáme ji podle symbolu plamene a druhá část se značkou sněhové vločky je chladná.

Tyto dvě části mohou pracovat spolu nebo odděleně při 4 programech:

  • Před čištěním pleti
  • Pro zpevnění a osvěžení pleti
  • Proti stárnutí
  • Před aplikací make-upu

Dnes budu mluvit o mé zkušenosti s používáním programů: Před čištěním pleti a Před aplikací make-upu ...ale nepřestávejte číst můj blog, protože program Pro zpevnění a osvěžení pleti a program proti stárnutí budou následovat.

Program Před čištěním pleti

Testovala jsem tento druh programu každý večer po více než 3 týdny. Jemně jsem poklepávala pouze teplou stranou po zhruba 1 minutu a okamžitým výsledkem je relaxace pleti, protože po dlouhém dni není nic příjemnějšího než se o sebe postarat, speciálně rozmazlovat unavené oči.

Ale jsou zde také dlouhodobé výsledky - mé oční okolí je po 21 dnech používání měkčí a jemnější na dotek.

Samozřejmě zázraky neexistují, ale tento přístroj mi pomohl k zdravějšímu vzhledu.

Program před aplikací make-upu

Program Před aplikací make-upu cílí na redukci očních otoků a všichni víme, jak otoky očí mohou vypadat po probděné noci, a tak jsem byla velmi natěšená, až přístroj vyzkouším.

Nepoužívala jsem tento program každé ráno, ale jen, když to mé oči potřebovaly (více méně 3 nebo 4 dny v týdnu).

 Po umytí obličeje jsem vždy aplikovala Konturovací oční sérum na celou oblast pod očima a také na oční víčka, poté jsem kombinací lehkých doteků a krouživých pohybů používala chladnou stranu po 1 minutu na celou oblast.

Výsledky jsou velmi osvěžující a povzbuzující, většina očních otoků zmizela, obzvláště v  oblasti pod očima. Jediná chybička, kterou jsem objevila, byla na očních víčkách, protože přístroj na nich není tak efektivní jako na předešlých oblastech (tedy pod očima).

Mimochodem si myslím, že tento program mi velmi pomohl s přípravou před nanášením make-upu. Budu jej i nadále používat, kdykoliv to budu potřebovat.

Konturovací oční sérum

 Nyní se blíže podíváme na sérum, které pochází z balení.

Má mnoho ingrediencí, které pomáhají oblasti očního okolí, ale jak můžete poznat podle složení, nejsou organické.

Opravdu ráda používám organické produkty speciálně na svůj obličej a vím, že mnoho z Vás se opravdu zajímají o veganství a organické produkty, takže Vám chci nabídnout alternativní konturovací oční krém a to: Revital eye od Nourish.

 

A to je pro dnešek vše přátelé. Doufám, že se Vám přehled líbil!

Dejte mi vědět v komentářích pod článkem, co si o přístroji myslíte a pokud máte více otázek, neváhejte se mě zeptat.

Uvidíme se příště u druhé části přehledu o Eye refresh.

 

Eva