Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Sonic Cleanse

Sonicleanse - ohlas uživatelů

  • Originál: http://www.saltandchic.com/2014/08/the-skin-saviour-sonicleanse.html?

O autorce: Amy je 21 letá studentka práv, mezi její největší záliby patří móda a styl. 

Český překlad:

Pleťový spasitel: Sonicleanse

Jak jste možná četli v mých minulých příspěvcích, mám kombinovanou pleť s mastnou t-zónou, suché tváře a lícní oblouk a trpím otravnými černými tečkami a občasnými pupínky. Již předtím jsem zkoušela spoustu různých přístrojů na pokožku, ale nikdy mi žádný nepadl do oka a všechny skončily zapomenuty ve skříni. Ale s potěšením oznamuji, že Sonicleanse není tento případ. Je vytvořen pro všechny typy pleti. 

 

Sonicleanse má malou rotující kartáčovou hlavu, která hloubkově čistí obličej a bojuje s mastnotou a suchou pokožkou. Od té doby jej používám každý den spolu s mým běžným obličejovým mýdlem. Má pokožka je pocitově jemnější a opravdu jsem si všimla rozdílu, už netrpím na pupínky.

Při použití aplikuji moje běžné obličejové mýdlo a používám Sonicleanse pro čištění čela, nosu, tváře a brady během 20-ti sekundového intervalu (na nose mě to velmi lechtá), který zanechá moji pokožku extrémně oživenou, čistou a v dobrém slova smyslu drsnou. Součástí přístroje je malý stojan na nabíjení a 2 kartáčové hlavy, které se jednoduše čistí pomocí horké vody. Myslím si, že krása je v jednoduchosti použití a může být kombinován s Vašimi obvyklými přípravky - není nutno kupovat žádné specifické přípravky.

Toto se stalo mojí součástí péče o pleť a doufám, že uvidím ještě větší rozdíl nadcházející týdny.

Už jste někdy vyzkoušeli něco podobného?

 

Amy x