Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Pozvánka na veletrhVe dnech 21. - 22. 4. 2017 Vás rádi uvítáme u našeho stánku na kosmetickém veletrhu Interbeauty... arr3Rychlý platební příkaz GoPayV dnešní chaotické době potřebují všichni vše hned, a proto jsme i my pro Vás připravili rychlý... arr3Nový vzhledNebojte, jste tu správně. Jen jsme přešli na nový vzhled....

KONTAKTY

Image studio
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 605 195 502
info@rio-beauty.cz
Recepce: +420 776 467 616

Porovnání Laser vs IPL

 

Laser

IPL

   
 KOMPONENTY

Laser nevyžaduje výměnu žádných součástek. Vysílá impulsy donekonečna.

 
Žárovka se po určité době vypotřebuje. IPL od Ria mají žárovky až na 150.000 záblesků (několik let používání) Všechny naše IPL mají výměnné žárovky. Pozor, řada jiných výrobců neumožňuje výměnu žárovky a celý přístroj můžete po skončení životnosti žárovky vyhodit.
 JAK FUNGUJÍ

Lasery naskenují oblast těla a v jedné vlnové délce dodávají intenzivní paprsek světla. Veškerá energie je soustředěna na jedno místo, tudíž jsou přesnější.

IPL funguje na principu zasílání pulzů intenzivního světla dodávajícího energii do celé ošetřované oblasti současně.

VÝSLEDKY

Později se dosahuje prvních výsledků v redukci chloupků, ale zato jsou dosažené výsledky trvalejší.

Obecně trvalejší redukce chlupů než u IPL.

Dlouhodobá redukce růstu chloupků. Díky Triple Pulse technologii je výsledků dosaženo rychleji a výrazněji. IPL Rio Beauty mají Triple Pulse technologii.
 DOBA OŠETŘENÍ

Laser je podstatně pomalejší než IPL, protože skenuje celou ošetřovanou oblast.

Jeden záblesk mu může trvat i 30 sekund. 

IPL je rychlejší, dodává energii přímo na kůži v jednom záběru, neskenuje chloupek za chloupkem. Záblesk mu trvá pár sekund.

OBLASTI TĚLA

Obličej (včetně horního rtu), podpaží, intimní partie. Pro ošetřování větších ploch jsou lasery pomalé: ruce, nohy,záda.

Obličej (pro epilaci horního rtu jsou vhodná IPL s menší žárovkou), podpaží, intimní partie. Vhodný i pro větší oblasti ruce, nohy, záda.
  VÝKON

8 joulů. Joule je jednotka práce a energie.

1 Joule je definován jako práce, kterou koná síla 1 N působící po dráze 1 m ve směru pohybu.

16 – 35 joulů. 35 J je maximální výkon, který může být u domácího IPL použit. V kombinaci s Triple Pulse technologií se zněkolikanásobí jeho účinnost.

ZÁVĚR

Všeobecně dle našich zkušeností doporučujeme IPL Rio Beauty, protože jsou rychlejší a účinnější než lasery. V porovnání s konkurenčními IPL epilátory mají velký výkon – 16 až 35 Joul, lze u nich vyměnit žárovku – životnost přístroje nekončí s vypotřebováním žárovky, mají výkonnou Triple Pulse technologii, tak jako profesionální IPL.